PM
GRAVEX NET NAKLADAČ GRAVEX RDS SOFTWARE Software pro vzdálenou komunikaci mezi kanceláří a pracovním strojem
LOADMASTER ALFA 100 NAKLADAČ
GRAVEX™ NET “NAKLADAČ” je software, který ONLINE komunikuje směrem z PC do nakladače a z nakladače do PC v reálném čase přes LTE/2G/WIFI modemu. Program může být použit buď s LOADMASTER alfa 100 neboo LOADEX 100 / 200 a umožňuje rychlý přenos pracovních informací z centrálního počítače do nakladače nebo bagru a po dokončení úkonu odeslání informací o výsledném zvážení zpět do počítače. Systém může fungovat jednosměrně či obousměrně a je určen k plně automatickému provozu bez dalších povinností pro strojníka. Pracovní pokyny jsou zasílány přímo strojníkovi v nakladači. Po naložení každého vozidla je stisknutím tlačítka C (Clear) přístroj resetován a záznam o nákladu je přenesen do centrálního počítače kde může být dále zpracován. Data jenž se ukládají jsou (informace o zákazníkovi, produktu, dopravci, destinaci, čisté váhy, počtu naložených lžic atd.)
GRAVEX NET Umožňuje vzdáleně pracovat  s několika vážícími zařízeními součesně. Nepříklad váhou v nakladači, bagru a zároveň vážit na mostové váze Bezdrátová komunikace

ZADÁVAT ÚKOLY

Úkol může obsahovat: Odběratele - komu nakládám Název materiálu Množství - hmotnost Místo určení
Bezdrátová komunikace

Synchronizace dat

Firmy zákazníci, Vozidla zákazníků, Místa určení, Seznam materiálů Úkoly pro strojníka
Bezdrátová komunikace

Stažení navážených dat

Stahování dat můžeme provádět automaticky po každém zvážení nebo postupně několikrát za den.
Bezdrátová komunikace

Historie vážení

Historie vážení slouží k prohlížení již provedených vážení (a to i v případě rozvážených vozidel)
Bezdrátová komunikace

Bilance navážených dat

Bilance materiálu lze dále sumarizovat a podle vlastního kódu exportovat
Bezdrátová komunikace

Přenos dat

Umožňuje operátorům naložit za směnu více nákladních vozidel a minimalizovat chyby při jejich nakládání.
Bezdrátová komunikace

Několik nakladačů

současně

Software umožňuje operátorům pracovat s vícero nakladači současně. Zadávat úkoly nebo stahovat navážená data
Bezdrátová komunikace
GRAVEX™ NET je program pro průmyslové váhy, silniční mostové váhy a váhy v nakladačích zn. GRAVEX . Slouží pro provoz a ukládání navážených dat. Program nabízí pohodlné a jednoduché ovládání vaší váhy kdy jednoduše zaznamenáváte navážená data. Buď ručně kdy jsou data o odběratelích nebo dodavatelích zapisována průběžně operátorem nebo je váha v automatickém režimu a data o vážení zaznamenává automaticky pomocí čtečky chip. karet nebo dálkovým ovladačem. Další možností je ovládat váhu pomocí mobilního zařízení s operačním systémem ANDROID, na kterém je nainstalována aplikace, jenž umožňuje ovládat váhu na dálku. Pomocí programu GRAVEX™ NET jsou vaše sklady pod kontroloua vy máte přehled o všech dodavatelích kolik Vám toho přivezli či odběratelé odvezli. Naše další moduly Vám umožní kontrolovat veškerý pohyb na váze i když zrovna nejste v ČR. Pomocí WEBOVÉHO rozhraní máte přístup k naváženým datům, která se ukládají na server. Instalace programu a zaškolení obsluhy je možné provádět vzdáleně pomocí programu umožňujícímu vzdálené ovládání plochy.
N GRAVEX TM