GRAVEX RDS
Spolehlivé a přesné vážení pro
všechny hydraulické čelní nakladače a bagry.
Servis a prodej vah GRAVEX RDS zajišťuje firma VAHY PRO s.r.o.
TM
Loadmaster      50 GRAVEX RDS LOADMASTER    50 Gravex RDS
tzv. vážicího oblouku, který je určován snímači sklonu měřícími úhel hlavního Rozsáhlá prodejní, servisní síť a technická podpora od distributorů GRAVEX
© WEBMASTER PM 2014
Poptávka / ceník Poptávka / ceník
Funkce a výhody Barevný dotykový displej. - Jasný a přehledný displej poskytuje intuitivní ovládání. Cílový náklad. - Nastavíte individuální cílový produkt (1 z 50). Zařízení pro okamžité nastavení přesného odsypu poslední lžíce. Zajistíte správné zvážení vozů či produktů. - Nad hromadou nebo nad vozidlem. Databáze skladů 100 zákazníků, 50 produktů a 5 směšovacích předpisů Uchování přesných záznamů důležitých pro sledovatelnost a skladové hospodářství. Komunikace přes USB paměťovou kartu. - Bezpečné a efektivní zpracování dat. Statické a dynamické režimy pro vážení vozíků s váhou. - Rychlejší provoz Shrnutí celkového součtu vah. - Součet váhy navýšený o druhý náklad. Přednastavená funkce táry. - Vážení netto pro palety a kontejnery Volba tiskárny. - Vytištění přehledu o nákladu a součtech. Kalibrace “popostrčení”. - Rychlé a jednoduché přizpůsobení kalibrace pro stanoviště, např. mostovou váhu. Zvuková výstraha. - Nastaví výstrahu pro případ dosažení prahu přetížení Tlačítko pro pozastavení systému.
Nový GRAVEX RDS Loadmaster 50 používá odolný, sedmipalcový barevný dotykový displej a přídané klávesy zajišťující moderní a ergonomické operátorské rozhraní. Zařízení lze použít s deseti různými typy příslušenství, například s lžícemi nebo vidlemi. Systém může být dovybaven pro nakladače kolo vé, teleskopické i traktorového typu. Zařízení nabízí přístup k cílové hmotnosti, z níž vypočte požadovaný zbývající náklad. Rovněž poskytuje funkci poslední výstrahy, jež umožňuje přizpůsobení posledního naplnění lžíce přesným množstvím nákladu dle potřeby. Vylepšené uchování záznamů zahrnující 50 produktů, 100 zákazníků a 5 směšovacích předpisů vytvořených dle mísení produktů, jejich výdeje a zacházení s nimi poskytuje přesné protokoly a umožňuje dosledovatelnost. Rozsáhlá síť distributorů GRAVEX™ RDS pro servis a technickou podporu.
GRAVEX RDS LOADMASTER 50 RDS LOADMASTER je vysoce přesný palubní vážicí systém pro nakladače, který pomáhá navýšit výkonnost nakládání redukuje pohyb vozidel na stanovišti, zvyšuje bezpečnost a zaručuje, že zvážení nákladu vozů proběhne správně hned napoprvé.
Technická data
Pracovní napětí: Rozmezí pracovních teplot: Přesnost systému: Rozsah snímače talku: Ochrana EMC: Záruka: Ochrana proti prostředí: Velikost dílku: Váživost:
10 – 30 voltů stejnosměrného napětí -20 až +70 °C ± 2% nosnosti nakladače nebo lepší 0 – 250 bar (lze objednat i jiné) vyhovuje směrnici 2004/108/EC 2 roky displej utěsněný na IP54, venkovní snímače IP65 10, 20, 50, 100 kg 500kg/1000kg/2000kg/5000kg/10000kg/15000kg 20000kg/25000kg volba dle kapacity stroje
Katalog Katalogový list