Příslušenství Indikátory Snímače sil Externí displeje Software
GX190 s
GX190 i
GX19 s
GX19 i

GX1000

"1

SYSTÉM

1000

MOŽNOSTÍ”

Představujeme

Vám

zcela

nový

vážící

systém

GRAVEX

GX

1000,který

je

navržen

pro

přesné

a

rychlé

vážen

v

celém

spektru

průmyslových

a

obchodních

aplikací

.GX

1000

je

schválen

pro

obchodní

vážení

dle

nové

normy

ČSN

EN

45501:2015

a

splňuje

též

podmínky

pro

připojení

k

PC

nebo

tiskárně

se

záznamem

do

ALIBI

PAMĚTI

na

1.000

000

posledních

obchodních

transakcí!

GX

1000

je

schválen

jako

stanovené

měřidlo

zkušebním

institutem

NMi

ve

všech

státech

EU.Konstrukce

a

možnosti

GX

1000

umožňují

připojit

analogové

i

digitální

snímače.Profesionálové

ocení

6

bodovou

kalibraci

nebo

komunikaci

s

inklinoměrem

a

běžní uživatelé jasně čitelný a přehledný displej indikátoru.

Nerezový model GX 190s je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
Model GX 190i je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
Nerezový model GX 19s je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
Model GX 19i je navržen a naprogramován tak, aby poskytoval rychlé a snadné ovládání. Široká škála aplikací pro obecná statická a dynamická průmyslová vážení, počítaní kusů, kontrolu nákladu, vážení kamionů a nádrží, ruční třídění a balení, plnění a dávkování, vědecké vážení a vážení nejvyšších hodnot a monitorování - vše bez ohledu na to, zda se jedná o samostatnou jednotku nebo integrovanou součást systému vážení.
GX1000
PDF PDF PDF PDF PDF
S nímače sil zn. GRAVEX™ Snímače sil zn.GRAVEX typ GX-LTS-13 jsou vyrobeny ze speciální nerezové ocele,hermeticky uzavřené s krytím IP68 (EN60529),jsou schváleny dle OIML R60 TC8355 v třídě přesnosti C3 a C4 (3000 a 4000 ověřitelných dílků) pro váhy s neautomatickou činností dle ČSN EN 45501+AC. Použití snímačů sil GRAVEX ™ typ GX-LTS-13: -silniční váhy -sila -násypky -testovací zařízení Záruka 24 měsíců
WA 1 MINI
DISPLEJE
Externí displej pro váhy a indikátory GRAVEX Disleje jsou všestranné multifunkční zařízení Může být online nebo offline jako světelná tabule - reklama s naprogramovaným textem Záruka 2 roky Kompatibilní s např. Gravex , Rhewa, Radwag, HBM, Rinstrum, SysTec, PreciaMolen, Dini Argeo, Mettler Toledo, Fawag, Leon Engineering, Soehnle, Eurobil, SMA, Sartorius, Sensocar, Flintec, Schenk, Flintab, Tenso-M
WA 1 MINI
PDF PDF
GRAVEX NET SOFTWARE PRO VÁHY GRAVEX™ NET je program pro průmyslové váhy, silniční mostové váhy a váhy v nakladačích zn. GRAVEX . Slouží pro provoz a ukládání navážených dat. Program nabízí pohodlné a jednoduché ovládání vaší váhy kdy jednoduše zaznamenáváte navážená data. Buď ručně kdy jsou data o odběratelích nebo dodavatelích zapisována průběžně operátorem nebo je váha v automatickém režimu a data o vážení zaznamenává automaticky pomocí čtečky chip. karet nebo dálkovým ovladačem. Další možností je ovládat váhu pomocí mobilního zařízení s operačním systémem ANDROID, na kterém je nainstalována aplikace, jenž umožňuje ovládat váhu na dálku.
PDF
VAHY PRO s.r.o., Bořislav 159, 415 01 tel: +420 475 620 800 email: vahypro@vahypro.cz
VAHY PRO
SOFTWARE
VAHY PRO s.r.o
Kontakt  Kontakt 
VAHY PRO