Gravex™ hydraulické váhy

1/1/2018 Přesné palubní vážicí systémy pro nakladače, které pomáhají navýšit výkonnostst nakládání redukují pohyb vozideL na stanovišti a zvyšují bezpečnost. Zaručují, že zvážení nákladních vozů proběhne správně hned napoprvé.

Gravex™ podlahové váhy

1/1/2018 Průmyslové můstkové váhy GRAVEX jsou určeny pro přesné obchodní i průmyslové vážení. Konstrukce vah je vyráběna z kvalitní oceli s povrchovou úpravou, nebo z nerezu pro potravinářské a chemické provozy. Váhy jsou vybaveny přesnými tenzometrickými nebo digitálními snímači sil, jejichž signál je zpracováván digitální vyhodnocovací jednotkou. Vyhodnocovací jednotka váhy umožňuje připojení k PC, tiskárně, nebo může pomocí proudových výstupů ovládat jiné systémy (dávkování, počítání kusů apod.).

Gravex™ GX

1/1/2018 GX-T jsou jedněmi z nejvýkonnějších vah ve své cenové kategorii. Certifikát 7,500e OIML třídy III navíc dokazuje, že jde o jedny z nejpřesnějších vah v dané třídě. Dvojí rozsah vážení a intervalu spolu s mnoha dalšími schválenými funkcemi činí model GX-T vhodným pro mnoho právně závazných i nezávazných aplikací.

Gravex™ GX-C

1/1/2018 Počítací váha GRAVEX serie GX-C je vyrobena speciálně pro průmyslové počítání. Váha 9 tlačítek funkcí a plnou numerickou klávesnici. Váha je vyrobena pro spolehlivé jednoduché a rychlé počítání. Velmi vysoké vnitřní rozlišení dílků (16milionů) zajišťuje z vážení každého dílku

Produkty

GRAVEX™ SILNIČNÍ MOSTOVÉ VÁHY, KOLEJOVÉ VÁHY, VÁHY PRO NAKLADAČE A MANIPULÁTORY, MOBILNÍ VÁŽÍCÍ SYSTÉMY

Gravex™ container

1/1/2018 Kontejnerová váha Gravex je určena všem uživatelům, kteří vyžadují přesné vážení nákladu v kontejneru v obchodní třídě přesnosti dle OIML ČSN a EN 45 501+ AC. Váha je vyroben z kvalitní oceli a je opatřena antikorozním nátěrem. Vlastní snímání hmotnosti je prováděno přesnými a citlivými tenzometrickými nebo digitálními snímači sil, jejichž signál zpracovává digitální vyhodnocovací jednotka.

Gravex concrete

Gravex concrete LS

Gravex steel CLASSIC

Gravex RAIL

Gravex KIT renovace

Gravex steel SH

Gravex™ GX-KS

1/1/2018 GX-T jsou jedněmi z nejvýkonnějších vah ve své cenové kategorii. Certifikát 7,500e OIML třídy III navíc dokazuje, že jde o jedny z nejpřesnějších vah v dané třídě. Dvojí rozsah vážení a intervalu spolu s mnoha dalšími schválenými funkcemi činí model GX-T vhodným pro mnoho právně závazných i nezávazných aplikací.
Produkty SILNIČNÍ MOSTOVÉ VÁHY, KOLEJOVÉ VÁHY, VÁHY PRO NAKLADAČE A MANIPULÁTORY, MOBILNÍ VÁŽÍCÍ SYSTÉMY

Dodavatel vážící techniky od laboratoře po těžký průmysl

Gravex™ indikator

1/1/2018 GRAVEX - GX 1000 je zcela nový vysoce precizní vážící systém určený především pro průmyslové aplikace podléhající obchodnímu vážení dle normy EN ČSN 45501:2015.Systém GRAVEX GX 1000 umožňuje připojit analogové i digitální snímače zatížení a pro obchodní propojení s PC nebo tiskárnou je vybaven pamětí „ALIBI MEMORY“ pro 1.000.000 posledních vážení dle požadavku normy EN ČSN 45501:2015. Systém je schválen nizozemským zkušebním úřadem pro měřidla NMi a vyhovuje nové normě EN 45501:2015
VAHY PRO s.r.o., Bořislav 159, 415 01 tel: +420 475 620 800 email: vahypro@vahypro.cz
VAHY PRO

Vážní systém NADAS TRADE Control

7/12/2021 NADAS Trade Control je nezávislý vážní systém, který kromě vedení běžné vážní agendy (vážní deník, vážní lístky, stavy skladů), je připraven ke spolupráci s nadřazeným obchodním systémem. Podporuje tak pokročilé funkce vážních systémů, jako je společné číselníky, převody mezi sklady, plnění kontraktů. Rozšíření o modul laboratoř umožňuje spolupráci s laboratorním oddělením.

GRAVEX NET SOFTWARE PRO VÁHY

6/12/2021 GRAVEX™ NET je program pro průmyslové váhy, silniční mostové váhy a váhy v nakladačích zn. GRAVEX . Slouží pro provoz a ukládání navážených dat. Program nabízí pohodlné a jednoduché ovládání vaší váhy kdy jednoduše zaznamenáváte navážená data. Buď ručně kdy jsou data o odběratelích nebo dodavatelích zapisována průběžně operátorem nebo je váha v automatickém režimu a data o vážení zaznamenává automaticky pomocí čtečky chip. karet nebo dálkovým ovladačem. Další možností je ovládat váhu pomocí mobilního zařízení s operačním systémem ANDROID, na kterém je nainstalována aplikace, jenž umožňuje ovládat váhu na dálku.
VAHY PRO s.r.o
Kontakt  Kontakt 
VAHY PRO